Download USBWebserver V8.6

USBWebserver to wieloplatformowy serwer, który obsługuje serwer Apache, bazy danych MySQL, język skryptowy PHP i phpMyAdmin (narzędzie służące do łatwego zarządzania bazą danych MySQL).


Program jest opracowany tak, aby pomóc w łatwy sposób zaprojektować i zarządzać stronami internetowymi w PHP z dowolnej lokalizacji. Pozwala on na wyświetlenie stron internetowych w trybie offline. Jako, że jest to przenośna aplikacja, można ją umieścić na dysku USB i uruchomić na dowolnym komputerze.
Interfejs aplikacji jest oparta na małym okienku, w którym można łatwo uruchomić usługi Apache i MySQL, za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, można uzyskać dostęp do ustawień i plików tekstowych dla dzienników.
W oknie „Start” można przejść do katalogu głównego „Localhost” oraz „phpMyAdmin”. Można też w sekcji „Ustawienia” zmienić język interfejsu i ustawić Webserver USB, aby automatycznie otworzył przeglądarkę internetową i minimalizował się do zasobnika systemowego przy uruchamianiu. Ponadto, można zmienić ścieżkę do folderu głównego wraz z portami Apache i MySQL.
Program wykorzystuje małą ilość zasobów systemowych.

http://www.usbwebserver.net/ – pobierz